Haber

Süper Lig hakemi gibi duran Trabzonlu manavın hayatı kabusa döndü! suç duyurusunda bulundu

Sürmene’de bakkallık yapan Yasin Kol, Süper Lig’de de düdük çalan Trabzon bölge hakemlerinden Yasin Kol ile isim-soyad ve fiziki benzerliği nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor. Yasin Kol, tecrübeli hakemin yönettiği maçlar sonrasında küfür ve hakaretlere maruz kaldığını belirtti.

“YARALILAR BEN BIRAKAMAM”

Hakem Yasin Kol’un yönettiği her maçın ardından hakaretler aldığını söyleyen Manav Yasin Kol, “Hakem Yasin Kol ile uzaktan akrabayız. İsim benzerliğinden dolayı hakkımda hakaret, küfür ve ağır sözler kullanılıyor. 3-4 aydır aynı sorunları yaşıyorum en son dayanamadım gittim şikayet ettim rahatsız oldum böyle durumlara çok üzülüyorum hakaret ediyorlar kaldıramıyorum .Facebook hesabımı kapattım ama bu sefer instagramdan yazıyorlar.Ad ve soyadlarımız saklanıyor.Bana sürekli ağza alınmayacak sözler söylüyorlar.Bana hakaret ediyorlar.’de görevini yapıyor” dedi.

Manav Yasin Kol

“BENİ ZORLUYORLAR”

Yaşadıkları nedeniyle maç izleme zevkini de kaybettiğini belirten Kol, “Elimden geldiğince telefonu kullanmamaya çalışıyorum. Sürekli hakaretler duyuyorum. 2 yıllık evliyim. Ben de üzülüyorum bu olaylarla karşılaşınca moralim bozuluyor sıkıntılı şeyler aslında maç izlemeyi çok seviyorum ama hevesliyim beni kırıyorlar izleyemiyorum gerginliğe sokuyorlar en çok sevdiğim şey hayat maçtır, ben de izlememeye karar verdim.” dedim.

Hakem Yasin Kol

“TARAFTARLARI MUTLU ETME ŞANSI YOK”

Maç günleri hakem Yasin Kol’un stresli olduğunu kaydeden manav Kol, “Yasin Kol’un yönettiği maçları izleyemiyorum. Hata yaptığını da düşünmüyorum. Taraftarı sevindirecek şansı yok. .Yasin Kol maçı yönetiyor hakaretleri ailem ve ben alıyoruz.Maçları o yönetse de yanlıştır.Yönetse bile lafı kulağımdadır.Küfür hiçbir oyunda ve yerde olmaması gereken bir şeydir.İkisi de Eşim ve ailem bu durumdan rahatsız.Türk futbolunun ilerlemesi için küfür her yerden kaldırılmalı.” dedi.

haberbabadag.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu