Teknoloji

Harvest Moon: The Winds of Anthos 26 Eylül’de Konsollar ve PC için Geliyor

 
Yayıncı ve geliştirici Natsume, Harvest Moon: The Winds of Anthos’un 26 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam’de PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyun için ön siparişler artık Amazon ve Natsume.com’da mevcut. NIS America ayrıca oyunun bir kopyası, orijinal film müziği, Harvest Moon 25. yıl dönümü Sleepytime Cow pelüşü, bir hayvan yaka iğnesi seti ve bir koleksiyoncu kutusu içeren oyunun sınırlı bir sürümünü yayınlayacak.
 
Anthos ülkesi, Anthos sakinlerini fırtına, deprem ve benzeri doğal afetlerden koruyan Hasat Tanrıçası ve Hasat Perileri tarafından gözetlenen huzurlu ve uyumlu bir ülkeydi. Ancak, yıllar önce bir gün Anthos, Anthos’un kendisinde yaşamı tehdit eden şiddetli bir volkanik patlama yaşadı ve Hasat Tanrıçası ve Hasat Perileri, Anthos’un insanlarını ve hayvanlarını inançlı tutmak için kalan tüm güçlerini kullanmak zorunda kaldı. Bu, yerdeki farklı köyleri birbirinden kapattı. Hatta bazı talihsiz ruhlar köylerinin dışında mahsur kaldılar ve geri dönemediler…

besiktasajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu